2.splněno z mého listu na předsevzetí

Po tak úspěšné zkoušce jsem se prostě musela odměnit a tak jsem zavítala do Ikey, kde jsem si kromě odporných masových kuliček (fuj, jak o tom můžou všichni tak básnit ?), koupila stolek a přetvářím si jej na kosmetický stoleček. Jelikož pravý vanity stolek je nad moje finanční možnosti, spokojím se s tímhle a po tom, co na něj frknu velké zrcadlo, bude celkem obstojně konkurovat těm pravým. Ano, podporuji fake Veselý obličej s otevřenými ústy.  A přetvářím svůj pokoj na bílo vybavený, protože dřevo klasické už mě neba. Krabice pod omluvte, nemůžu totiž nikde sehnat plastové kontejnery/šuplíčky na kolečkách. Nevíte někdo ? Sehnala jsem je akorát na ebay, ale žádný z prodejců nechce zasílat do Čr. No a jelikož moje kosmetické věci si nějak kupí, hlavně ta dekorativní čast, musím to vyřešit prozatím takhle. Kabely se schovají,zrcadlo dodá, krabice zmizí a já budu mít lepší místo na videa a své líčení.

SAM_9020

Já vím, měla bych se učit na další dvě ZK, ale když na mě čeká ještě tohle ?!

SAM_9021SAM_9022

A co mám v plánu dále ? Ale to je asi na delší budoucnost , vzhledem k mému kontu.

 • postel ,asi taková –>

 • knihovna

 • noční stolek

 • šatní skříň 2x

 • no a asi všechno bílé, co poskytuje Ikea Veselý obličej s otevřenými ústy
 • No uznejte, že s mojí frekvencí měnění celého pokoje a s mým kontem, je Ikea vhodnou alternativou Veselý obličej. Ikdyž to není žádný designerský skvost, kvalita není taky až tak uchvacující, ale stejně si to koupím Veselý obličej s otevřenými ústy. Alespoň v něčem se chci cítit stádovitě.

Formspringme Youtube Facebook

Vaše Bezega

12 komentářů

 1. Ahoj Bez,
  mohla bych se zeptat, kde jsi koupila takové ty dva boxíky (jeden růžový a druhý modrý, jak máš na tom tvém kosmetickém stolečku ?

  OdpovědětVymazat
 2. Lucy: jasně, že mohla ;). Jsou z KIK.

  OdpovědětVymazat
 3. Áha, děkuju. No to už tam mít asi nebuddou, viď? :(

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná knihovna, to budeš mít útulné bydleníčko :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jo brala bych hned výměnu pokojového nábytku, ale na to prostě nějak není :D

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj mohla bys o tom stolku natočit video. Co na něm je atd... Děkuji :*

  OdpovědětVymazat
 7. Bude to moc pěkné:)) Zúčastni se mé giveway:)

  OdpovědětVymazat
 8. Taky mám teď objednaný komplet nový bílý nábytek, z Kika(mají ho i ve Scontu) :) už se nemůžu dočkat, jediný, čeho se bojím je, že to nebudeme schopni složit z desek do konečné podoby :D:D

  OdpovědětVymazat
 9. Já Ikeu miluji! Celý byt máme vybavený nábytkem z Ikei. A bílý nábytek je podle mě nejlepší, právě se chystáme koupit také takový kosmetický koutek, skříň a noční stolek, tak se už moc těším. Já mám pokoj už skoro celý v bílé a moc se mi to líbí. Je všechno takové čisté a jemné :)

  OdpovědětVymazat
 10. ahoj,
  chci ti pochválit tvůj barevný výběr nábytku z Ikey(jsem také fanda bílé). Pokud mohu, tak tě chci upozornit na výběr postele. My si ji koupili též v Ikee a v životě bych takovou chybu už neudělala. Vzhledově je postel naprosto bezchybná, ale funkčnost je naprosto na bodu mrazu. Vrže, vrklá se, rošty nám pořádně nesedí-hrůza. Musím podotknout, že byla i celkem drahá..Jinak celkově je ten nábytek takový forový..Tak uvidiš no :)
  Tak šťastný výběr.
  Dáša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky. Já vím, kvalita není v Ikee zrovna úžasná. Ale moje finance jsou hodně omezené a tak mi asi nic jiného nezbude. Tedy postel bych chtěla kvalitní,takže na tu si budu delší dobu šetřit a pořídím nějakou kvalitnější. Ale mockrát děkuji ;).

   Vymazat
 11. Zkus se ještě mrknout do Kiky, my si tam třeba pořídili takový regálek do koupelny a kosmetiku (http://www.kika.com/cz/katalog/m/koupelny/koupelnove-prislusenstvi/12179786/zasuvky-na-koleckach-72722/).. máme odtamtud i krásnou velkou skříň a ještě jsme si vyhlídli i novou postel :-) taky v bílé barvě, líbí se mi ta čistota :-)

  OdpovědětVymazat

Prosím ve slušnosti ....