Neposlušné tenisky

Žiju mí virtuální příznivci, bohužel ale dosti hekticky. Školu jsem hodila na vedlejší kolej, za což se stydím a budou z toho asi problémy, ale jinak se to nedalo. V sobotu rozjíždím projekt, na kterém dělám od vánoc a budu nejšťastnější, když se rozběhne v pořádku a nebude potřeba mé další větší asistence, ikdyž bych ráda byla spíše majitelem výsledku, než jen organizátorem. Žel bohu není dostatek financí. Tak to alespoň dostane část mého srdíčka a potu.

Ráda se s vámi podělím o nějaké to video z akce, jen nevím, jak to bude s autor.právy a právy na zveřejnění, když budu točit i cizí lidičky.

Děkuji všem za komentáře. Bohužel nejsem schopna odpovídat na všechny maily, fb zprávy, komentáře apod. Formspring stíhám alespoň na mobilu. Tolerujte mi ještě týden omezeného času pro blog a bude zase všechno v zajeté koleji.

Formspringme     Youtube      Facebook

Vaše Bezega

8 komentářů

 1. My compliments for your blog and pictures included,I invite you in my photoblog "photosphera"

  CLICK PHOTOSPHERA

  Greetings from Italy

  Marlow

  OdpovědětVymazat
 2. Čauky, na tvůj blog jsem narazila teprve nedávno a docela mile mě překvapil. Teď ho sleduji pravidelně.
  Podle našeho zákona je to s autor. právy tak všelijak. Pokud budeš dělat fotku ty, tak jse její majtel a můžeš ji zveřejnit kdykoliv. To že požádáš toho kdo na ní je, je pouze symbolické. "Fotografovaný objekt" ti může říct ano či ne. A pokud fotíš dav nebo v hospodě souhlas nepotřebuješ. Pokud si to pamasuji správně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ono je to právě trochu složitější. Ale snad nebude problém ;). A jinak děkuji :).

   Vymazat
 3. Bude nějáká větší otvírací akce? Máte webovky? Nehceš sem hodit nějáký odkaz, info? Myslím že by se tu našly holky, které by rády byly vaše cílová skupina :) Hodně štěstí, Peťa

  OdpovědětVymazat
 4. Velkou otevíračku máme, ale už jsme udělaly stop stav, protože už takhle je tam dost lidí pozvaných :D. Určitě dám časem vědět, až se salon rozjede. Salon není můj a nechci s ním zatím svoje jméno příliš spojovat (nechci se chlubit cizím peřím, ikdyž jsem provozní a prakticky salon vedu). Uvidíme časem ;). Mám hodně plánů, týkajících se i blogu, ale samozřejmě se musíme domlouvat s majitelkou.

  OdpovědětVymazat
 5. Držím palce, na FB už jsem o Tvém velkém plánu četla. :)

  OdpovědětVymazat
 6. cute!!!

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Prosím ve slušnosti ....