Myšlenky za minulý týden

 • Nevzdávat se naděje ani v nejhorší chvíle vašeho života. Jakmile se jí vzdáte, nezůstane vám nic a pak….pak můžete s klidem prohlásit, že život pro vás už nemá cenu. Tyhle chvíle jsou ale opravdu ty nejhorší a neplýtvejte slovy, že je právě tohle ta hodina. Co když to byl omyl a vy zbytečně promrháte život ?
 • Nevěřit někomu, kdo umí být přesvědčivý, je těžké, ale občas užitečné. Nikdy bych si nemyslela, že to napíšu, ale nakonec jsem vděčná za malou Gossip girl, kterou je naše malé město.
 • Není špatné být občas dvojkou. S jedničkou všichni bojují a chtějí se jí stát. Vy jako dvojka můžete v klidu pozorovat okolí a vylepšovat nedotažené myšlenky jednotky. Nesnažte se být za každou cenu nejlepší. Ani být nejhorší vám nepomůže. A zapomeňte na to, být průměrní….váš čas přijde dvojky !!
 • Nerozumět většině a být rozdílná neznamená, že je něco špatně s vámi. Vy jste na správné cestě, pokud si stojíte za názory a pokud dokážete názory ostatních vyslechnout. To, že si z nich nic nevezmete, už nemusí nikdo vědět Mrkající veselý obličej.
 • Cíl je cíl a ikdyž je nedosažitelný a nikdy si ho nesplníme, je důležité ho mít !!
 • Občas je nutné říct lidem to, co se jim nelíbí, i za cenu toho, že ztratíte přítele. Třeba tu osobu učiníte vaším prohlášením lepší pro další lidi. Když ne, alespoň si ulevíte.
 • Rozhodla jsi se…..nestěžuj si, máš co si chtěla. Stalo se to bez tvého souhlasu..něco s tím udělej !!

Formspringme          Youtube         Facebook

Vaše BezegaČervené srdce

5 komentářů

 1. Tak tyhle tvojě řádky mi docela pomohly, asi vytisknu, založím a každý ráno si je připomenu:-)

  OdpovědětVymazat
 2. pod 1.,4.,6.,7. bych se podepsala i krví :) 2. nechápu, ale to asi nebyl záměr, že. K 3. a 5. bych měla pár "ale", jenže to by bylo na kilometrový sloh :) Každopádně moc oceňuju takovéhle články! Ať se daří (a ono určitě bude)!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ty Tvoje myšlenky jsou uplně pravdiví doslova a do písmene. :-) A ještě jednou brzké uzdravení...

  OdpovědětVymazat
 4. mně se nejvíc líbí poslední, pravdivé a trefné, každý je svého štěstí strůjce :)

  OdpovědětVymazat
 5. Protože jsem blondýna.. líbí se mi to :D:) Super nápad

  OdpovědětVymazat

Prosím ve slušnosti ....