Balení na cesty–2.díl–Kosmetika

IMG_0158

Další díl cestovní série je tu. Tentokrát se podíváme na zoubek kosmetice, kterou si sebou beru. kdo bude pozorně sledovat, zjistí, že se ve videu skrývá malá soutěž pro vás !! Vyhlásím vítěze po té, co se vrátím !!!!

A jak to máte vy ? Berete si sebou vše nezbytné, nebo zásoby minimalizujete ? Kupujete si raději cestovní balení, nebo vše v původní velikosti narvete do taštiček ? Máte svůj oblíbený opalovák ?

7 komentářů

 1. Hezké video :). Jsem ráda, že nejsem jedinej pošahanec, co s sebou tahá hodně věcí :).

  OdpovědětVymazat
 2. Chybí šampon, ale tys to řekla, tak nevim, jestli to platí :-D Ta malá taštička je super, to musim sehnat!

  OdpovědětVymazat
 3. Kartáček, zubní nit, odlakovač? A jsi bláááááázen! Taková výbava na pár dní. Jsem oproti tobě teda megaúsporná, bo taky kdo by si ve stanu foukal nebo žehlil vlasy, že? Na festivalech je člověk rád, že vůbec vystojí frontu na sprchu. Ale zase jsem táhla spoustu oblečení, abych aspoň na výletech do města nebyla upatlaná z válení v trávě.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, co třeba pilník na nehty, já bych bez něj nevydržela :) kucharova_jana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 5. my sme boli v kvetnu v Egypte ja sa priznam mne stači 10 faktor ale chapem, ze niekto ma citlivu a bledu koži ale napriklad na opalovanie pomaha vypit zeleny čaj pred pobytom na slnku, teraz v sobotu odchadzam do Talianska takže ťažká baliaca horúčka:-))

  OdpovědětVymazat
 6. chybi ti kartacek na zuby, pilnik na nehty, odlakovac a PINZETA!!! bez ty bych ja nejela :D

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Prosím ve slušnosti ....